POLSKI PRODUCENT WYSOKIEJ JAKOŚCI WYROBÓW Z TWORZYW SZTUCZNYCH

Firma posiada nowy i nowoczesny park maszynowy oraz własne, bardzo dobrze wyposażone laboratorium badawcze, nastawione na badania mechaniczne i reologiczne tworzyw.

Posiadamy nowoczesne wtryskarki o sile zwarcia od 50 do 320 ton, w tym wtryskarki szybkobieżne do produkcji opakowań z technologią IML. Wtryskarki wyposażone są w roboty. Możliwość produkcji detali cienkościennych.

Produkcja produktów odbywa się na tworzywie dopuszczonym do kontaktu z żywnością, transparentnym lub dowolnie barwionym.

Usługi na formach powierzonych przez klienta lub stworzenie nowych form. Dzięki bogatemu zapleczu technologicznemu i wiedzy technicznej, wdrożenie indywidualnej formy przebiega profesjonalnie i sprawnie.
Silnym atutem firmy są jego pracownicy: posiadamy dobrze wykwalifikowaną kadrę z 10-letnim doświadczeniem w branży przetwórstwa tworzyw sztucznych, przez co możemy zagwarantować solidność, rzetelność w wykonywaniu powierzonych zleceń czy to produkcji wyrobów czy usługi compoundingu

Nasza firma jako jedna z nielicznych firm na polskim rynku zajmuje się, modyfikacją tworzyw (najnowocześniejsze linie technologiczne, wytłaczarki dwuślimakowe współbieżne, compounding).

Posiadamy nowoczesny park maszynowy wyposażony w roboty IML, obsługujące wszystkie dostępne tworzywa termoplastyczne na rynku o dowolnej kolorystyce RAL i Pantone:
PLA, ABS, ABS/PC; PA6, PA 6.6, PA6 GF, PA 6.6 GF, PC, PE, PP – itd.

Nasze wyroby mają zagwarantowaną powtarzalność wymiarów, należytą wytrzymałość mechaniczną (własne laboratorium badawcze oraz wykwalifikowana kadra chemiczna) oraz wymaganą jakość powierzchni i stałość kolorystyki. Możliwość produkcji detali cienkościennych.

Proponujemy Państwu zakres usług dotyczących wykonania detali na wtryskarkach z tworzywa sztucznego. Przyjmujemy zlecenia na formach powierzonych przez klienta, lecz możemy również wykonać je we własnym zakresie.

POMYSŁ ⯈ MODEL 3 D ⯈ REALIZACJA DOKUMENTACJI TECHNICZNEJ ⯈ FORMA ⯈ PRODUKCJA DETALU

Park maszynowy jest ciągle unowocześniany poprzez wdrażanie nowych technologii produkcji, a także wprowadzanie nowych maszyn.